Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Eerselvoorelkaar

Content creator gezocht voor DES atletiek

DES zoekt iemand die onze socials en zichtbaarheid naar een hoger niveau tilt. Iemand die weet wat werkt op Instagram, TikTok en andere kanalen, en het leuk vindt om content te maken rondom sport, events en mensen. Je hoeft geen ervaring te hebben. Als je ideeën hebt en hier werk van wilt maken, pas je bij ons! Wie zijn wij DES is een actieve atletiekvereniging in Eersel voor jong en oud. Van trainingen tot onze eigen Parelrun met bijna 1000 deelnemers: er gebeurt altijd iets. We willen groeien en zichtbaarder worden in de hele regio. Zo zijn we bezig met een nieuwe atletiekbaan en willen we nog veel meer mensen kennis laten maken met atletiek, hardlopen en (nordic) wandelen. Daar hebben we jou voor nodig! Wat ga je doen - Beheren en laten groeien van onze social media - Maken van content (posts, stories, eventueel video) - Promoten van trainingen, events en activiteiten - Meedenken over hoe we als vereniging zichtbaarder worden - (Optioneel) aansluiten bij het bestuur voor communicatie Wat zoeken we - Je snapt hoe marketing, en met name social media, werkt (IG/TikTok/FB) - Je hebt gevoel voor wat mensen aanspreekt - Je bent creatief en vind het leuk om dingen te verzinnen en uit te voeren - Je werkt zelfstandig en pakt verantwoordelijkheid Wat krijg je - Veel vrijheid: jij bepaalt hoe je het aanpakt - Flexibele tijdsinvulling (paar uur per week, zelf in te delen) - Ruimte om ervaring op te doen en iets op te bouwen voor je CV/portfolio - Een actieve vereniging met veel trainingen, evenementen en activiteiten → dus veel content - Een vrijwilligersvergoeding en op zijn tijd een feestje Interesse? Stuur ons even een berichtje. Dan kijken we samen of het past. Laagdrempelig en zonder gedoe.
Lees meer
Structureel

Eersel

Marketing & communicatie
Media & design

Beschrijving

DES zoekt iemand die onze socials en zichtbaarheid naar een hoger niveau tilt. Iemand die weet wat werkt op Instagram, TikTok en andere kanalen, en het leuk vindt om content te maken rondom sport, events en mensen. Je hoeft geen ervaring te hebben. Als je ideeën hebt en hier werk van wilt maken, pas je bij ons!

Wie zijn wij
DES is een actieve atletiekvereniging in Eersel voor jong en oud. Van trainingen tot onze eigen Parelrun met bijna 1000 deelnemers: er gebeurt altijd iets. We willen groeien en zichtbaarder worden in de hele regio. Zo zijn we bezig met een nieuwe atletiekbaan en willen we nog veel meer mensen kennis laten maken met atletiek, hardlopen en (nordic) wandelen. Daar hebben we jou voor nodig!

Wat ga je doen
- Beheren en laten groeien van onze social media
- Maken van content (posts, stories, eventueel video)
- Promoten van trainingen, events en activiteiten
- Meedenken over hoe we als vereniging zichtbaarder worden
- (Optioneel) aansluiten bij het bestuur voor communicatie

Wat zoeken we
- Je snapt hoe marketing, en met name social media, werkt (IG/TikTok/FB)
- Je hebt gevoel voor wat mensen aanspreekt
- Je bent creatief en vind het leuk om dingen te verzinnen en uit te voeren
- Je werkt zelfstandig en pakt verantwoordelijkheid

Wat krijg je
- Veel vrijheid: jij bepaalt hoe je het aanpakt
- Flexibele tijdsinvulling (paar uur per week, zelf in te delen)
- Ruimte om ervaring op te doen en iets op te bouwen voor je CV/portfolio
- Een actieve vereniging met veel trainingen, evenementen en activiteiten → dus veel content
- Een vrijwilligersvergoeding en op zijn tijd een feestje

Interesse?
Stuur ons even een berichtje. Dan kijken we samen of het past. Laagdrempelig en zonder gedoe.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 3 uur

Locatie

Eersel

Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Geschikt voor jongeren

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Geschikt voor Engelssprekenden

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sport & beweging
Categorie
Marketing & communicatie
Media & design
Atletiekvereniging
65% profielsterkte

Over Atletiekvereniging

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Atletiekvereniging is ingeschreven op Eerselvoorelkaar sinds 06-03-2015
  • Positieve match gemaakt