Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Eerselvoorelkaar

Voorzitter commissie "Lezingen en Excursies"

Functieomschrijving Commissievoorzitter: De Commissievoorzitter die we zoeken, zorgt voor een 10-tal lezingen per jaar die op de tweede dinsdag van het jaar ingepland zullen worden. Onderstaand het takenpakket en de functie-eisen. De onderwerpen voor deze lezingen kunnen uitlopend zijn, kijk ook eens naar de lezingen die aankomend jaar ingepland zijn. Voor meer informatie over de functie kun je altijd contact opnemen met ons bestuur. We vertellen je er graag meer over en geen zorgen, we begeleiden je hierbij van begin tot eind! Takenpakket: • Je zoekt geschikte lezingen die binnen het budget vallen • Je communiceert het programma naar leden en niet-leden per mail • Je zorgt tijdig voor aankondiging in de media van de lezing • Op de avond van de lezing begeleid je de spreker bij het instellen van de apparatuur en stel je hem aan het publiek voor. Functie-eisen: • Communicatieve vaardigheden hebben; • Computervaardigheid hebben, waaronder MS Word; • Affiniteit hebben met geschiedenis in de breedste zin van het woord

Lees meer
structureel

Duizel, Molenakkers, Steensel

Marketing & communicatie
Bestuur & organisatie
Media & design

Beschrijving

Functieomschrijving Commissievoorzitter:

De Commissievoorzitter die we zoeken, zorgt voor een 10-tal lezingen per jaar die op de tweede dinsdag van het jaar ingepland zullen worden. Onderstaand het takenpakket en de functie-eisen. De onderwerpen voor deze lezingen kunnen uitlopend zijn, kijk ook eens naar de lezingen die aankomend jaar ingepland zijn.

Voor meer informatie over de functie kun je altijd contact opnemen met ons bestuur. We vertellen je er graag meer over en geen zorgen, we begeleiden je hierbij van begin tot eind!

Takenpakket:
• Je zoekt geschikte lezingen die binnen het budget vallen
• Je communiceert het programma naar leden en niet-leden per mail
• Je zorgt tijdig voor aankondiging in de media van de lezing
• Op de avond van de lezing begeleid je de spreker bij het instellen van de apparatuur en stel je hem aan het publiek voor.

Functie-eisen:
• Communicatieve vaardigheden hebben;
• Computervaardigheid hebben, waaronder MS Word;
• Affiniteit hebben met geschiedenis in de breedste zin van het woord

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 3 tot 4 uur

Locatie

Duizel, Molenakkers, Steensel

Impact

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Categorie
Marketing & communicatie
Bestuur & organisatie
Media & design
Frans
90% profielsterkte

Over Frans

Ik ben voorzitter van de heemkundekring zie ook informatie verder op deze pagina. De kring heeft een heemkamer in het Streekmuseum Kapelweg 2 te Eersel en die is elke maandagmiddag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Voor nadere informatie kijk echt naar onze website.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Frans is ingeschreven op Eerselvoorelkaar sinds 06-03-2015
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 2 aanbevelingen ontvangen
Frans heeft mij doorgegeven aan Annie. En Annie en ik hebben telefonisch gezellig gekletst. Gaat goed komen, heb er zin in Groetjes Pascal
Pascal