Ondersteunen koffie schenken/warme maaltijd

Ondersteunen koffie schenken/warme maaltijd

Regelmatig
Vessem
  • Koken & maaltijden
  • Gastvrijheid & horeca
  • Maatje, buddy & gezelschap
  • Belangenbehartiging & goede doelen
  • Sociaal & welzijn

Voor Joris Zorg locatie Groenendaal zijn we op zoek naar een actieve en betrokken vrijwilliger die graag wil ondersteunen tijdens het koffie/thee-moment en de warme maaltijd.

Wanneer u als vrijwilliger komt ondersteunen, begint u om 10:00 uur met koffie en thee schenken voor bewoners. Later kunt u de tafels dekken en helpen bij het serveren van de warme maaltijd (deze verzorgt de gastvrouw).
Uiteraard heeft u tussendoor tijd voor een gezellig praatje of persoonlijk moment met de bewoners. Zij waarderen dit allen enorm.
Als vrijwilliger sta je niet alleen en werk je samen met een gastvrouw/woonzorgondersteuner.

De tijden van het vrijwilligerswerk zijn van 10:00 tot 13:30 uur. Mogelijk op woensdag, vrijdag, zaterdag en/of zondag.

Wij bieden:
- Mogelijkheden om iets te betekenen voor uw medemens, dankbaar werk;
- Gelegenheid om talenten in te zetten en (werk)ervaring op te doen;
- Korting op eten en drinken bij Joris Zorg;
- Korting op sporten bij sportcentrum Laco;
- Attentieregeling, verzekering en…. een vrijwilligersfeest !

Bent u geïnteresseerd?
Spreek bovenstaande vacature u aan en wilt u graag iets voor een ander betekenen?
Wij geven graag meer informatie en u kunt altijd vrijblijvend een keer komen kijken om te ervaren of deze vorm van vrijwilligerswerk bij u past.

We horen graag van u, wie weet tot ziens.

  • De hulpvraag van Loes is bekeken door de helpdesk
  • Deze persoon staat ingeschreven op Eerselvoorelkaar
  • Loes is eerder via deze website geholpen
Laat Loes weten dat je interesse hebt

Vul het veld in om te reageren op de hulpvraag: "Ondersteunen koffie schenken/warme maaltijd" van Loes.
Goed om te weten: om je veiligheid en die van andere Eerselvoorelkaar deelnemers te beschermen, hanteren we gedragsregels. Indien er een vermoeden bestaat van het overtreden van deze regels, dan kunnen wij verstuurde berichten inzien.

Ik wil helpen
Liever telefonisch contact? Toon telefoonnummer
Aangesloten bij:
organisatie logo Joris Zorg
Geplaatst door:
Profielfoto van Loes
75% profielsterkte
Geplaatst door:
Profielfoto van Loes
  • De hulpvraag van Loes is bekeken door de helpdesk
  • Deze persoon staat ingeschreven op Eerselvoorelkaar
  • Loes is eerder via deze website geholpen

Meer hulpvragen van Loes namens Joris Zorg

  Omschrijving van de hulpvraag Plaats Categorie
  Ondersteuning koken in huiskamer het Huukske Duizel, Eersel-kom en Lindeakkers, Vessem Koken & maaltijden, Gastvrijheid & horeca, Activiteitenbegeleiding
  Wandelen en/of duo-fietsen met bewoner(s) Duizel, Eersel-kom en Lindeakkers, Vessem Activiteitenbegeleiding, Maatje, buddy & gezelschap, Klussen buiten & tuin
  Vrijwilliger gezocht voor sjoelmiddag Vessem Gastvrijheid & horeca, Activiteitenbegeleiding, Maatje, buddy & gezelschap
  Vrijwilliger in de avond Duizel, Eersel-kom en Lindeakkers, Knegsel, Steensel, Vessem, Wintelre Gastvrijheid & horeca, Activiteitenbegeleiding, Maatje, buddy & gezelschap
  Tuinvrijwilliger gezocht Duizel, Eersel-kom en Lindeakkers, Knegsel, Steensel, Vessem, Wintelre Activiteitenbegeleiding, Klussen buiten & tuin, Klussen binnen