Ondersteuning koken in huiskamer het Huukske
Ondersteuning koken in huiskamer het Huukske
- Plaats:
-
Duizel, Vessem
Eersel: Eersel-kom en Lindeakkers - Categorie:
- Maaltijden & koken, Gastvrouw / -heer, Activiteitenbegeleiding
- Geschikt voor:
- onbetaalde hulp van een vrijwilliger
- Tijdsbesteding:
- regelmatig
- Tip anderen via:
We zijn voor de huiskamer "'t Huukske" op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die willen ondersteunen tijdens het koken. De tafel gezellig aankleden en samen met de cliënten genieten van de warme maaltijd.
De werktijden zijn vanaf 10.00 uur. De warme maaltijd zal rond de klok van 12.30 uur plaats vinden (werktijden kunnen altijd in overleg).
1x in de week komen koken of 1x in de maand alles is mogelijk!
Wij zoeken voor maandag tot en met zondag:
Vrijwilligers die gastvrij zijn, graag met mensen omgaan en het leuk vinden om te koken. In de huiskamer is continue iemand van het vaste personeel aanwezig, je staat dus nooit alleen.
Wij bieden:
- mogelijkheden om iets te betekenen voor uw medemens
- gelegenheid om talenten in te zetten en (werk)ervaring op te doen
- korting op eten en drinken bij alle locaties van Joris Zorg
- korting op sporten bij sportcentrum Laco
- jaarlijks een feestavond & attentie
Bent u geïnteresseerd?
Spreekt deze functie u aan en wilt u graag iets voor een ander betekenen? We geven graag meer informatie en u kunt altijd vrijblijvend een keer mee komen kijken om te ervaren of deze vorm van vrijwilligerswerk bij u past.
Voor aanmelden of meer informatie kunt u contact opnemen met: welzijnsmedewerkster Loes door een bericht te sturen.
- De hulpvraag van Loes is bekeken door de helpdesk
- Deze persoon staat ingeschreven op Eerselvoorelkaar
- Loes is eerder via deze website geholpen
Geplaatst door:

- De hulpvraag van Loes is bekeken door de helpdesk
- Deze persoon staat ingeschreven op Eerselvoorelkaar
- Loes is eerder via deze website geholpen
- Geschikt voor:
- onbetaalde hulp van een vrijwilliger
- Tijdsbesteding:
- regelmatig
Meer hulpvragen van Loes namens Joris Zorg
Omschrijving van de hulpvraag | Plaats | Categorie | |
---|---|---|---|
Wandelen en/of duo-fietsen met bewoner(s) | Duizel, Eersel-kom en Lindeakkers, Vessem | Activiteitenbegeleiding, Tuin & natuur, Erop uit | |
Vrijwilliger gezocht voor sjoelmiddag | Vessem | Gastvrouw / -heer, Activiteitenbegeleiding, Gezelschap | |
Ondersteunen koffie schenken/warme maaltijd | Vessem | Maaltijden & koken, Gastvrouw / -heer, Gezelschap |
Veiligheid boven alles. Log in of registreer!

Uit veiligheidsoverwegingen wordt het telefoonnummer alleen getoond aan ingelogde gebruikers.
Meld jezelf aan om het telefoonnummer te zien.